edovmemalzemesi.com
Telefonla Sipariş 0090 212 245 8863
Teslimat Şartları

edovmemalzemesi.com siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler. Gün içerisinde saat 13.00’a kadar onaylanan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir.

Siparişler kargoya teslim edildikten sonra Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgerine en geç 2 iş günü, Doğu Anadolu, Güney Doğu, İç Anadolu, Akdeniz ve Kıbrıs’a en geç 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Muhtarlığın yanından girince ikinci sokak vs.)

edovmemalzemesi.com, verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında kapıda nakit ödeme imkanı sunar. Kapıda Nakit Ödeme Mng Kargo ile nakit karşılığı makbuz ile yapılmaktadır. Tam ve eksiksiz teslimat için, lütfen kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz taktirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almak zorunda kalacakınız.

Dövme Malzemeleri 

Dövme yapımında ihtiyacınız olan dövme makinaları, dövme iğneleri, dövme boyaları, dövme bakım malzemeleri ve bunların yer aldığı dövme setleri ayrıca piercing malzemeleri, piercing iğneleri ve piercing setleri ve diğer ihtiyaç duyduğunuz dövme çalışma ekipmanları, kalıcı makyaj malzemeleri gibi dövme ve piercing konusundaki ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler için sitemizden hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Aradığınız markalara ve ürünlere ait bilgilere ürün sayfalarımızdan ya da üst alandaki arama kutsundan ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan ancak sitemizde yer almayan markalara ya da ürünlere ait istekleriniz için ya da kafanıza takılan her türlü soru için bize +90 212 245 8863 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Dövme Makinaları ve Dövme Makinası Malzemeleri

Dövme makinaları (Bobinli dövme makinası, motorlu dövme makinası)
Dövme saf malzemeleri (kafa lambası, çizim kalemi, boya potası, bar lastiği, alyan anahtar, boya pota standı, şişeler, şişe poşeti, clipcort poşeti, Makine poşeti, çalışma pedi- suni deri, Makine standı poya standı, yay seti, tutacak koruyucuları, boş şişe)
Dövme iğneleri (white box, soulway, kwadron)
Dövme boyaları (harajuku, eternal ink, bullets, intenze, panthera ink, radiant ink, bloodline,world famouse ink )
Geçici dövme malzemeleri  (geçici dövme sistemleri, flash tattoo, kompresörler, geçici dövme boyaları)
Kalıcı makyaj  (kalıcı makyaj boyaları, çalışma pedi-suni deri, el kalem ve iğnesi, kalıcı makyaj iğneleri, microblading)

Piercing Malzemeleri

Piercing ve salf malzemeleri (punch)
Dövme Bakım ve diğer malzemeler
Dövme bakım ve anestezik kremler  (anestezik kremler, dövme yapım kremi, bakım kremi)
Termal kağıtlar  (spirit thermal, spirit vegan thermal, kores, hekto) Dövme setleri (digital) Uçlar  (steril tek kullanımlık)
Tutacaklar (steril tek kullanımlık grip, kartuşlu iğne gripleri, alüminyum gripler, çelik gripler)
Pedal ve kablolar (clipcort, pedal, clipcord, rca cord,)
Adaptörler (digital)
Termal kağıtlar ve yazıcılar (spirit thermal, spirit freehand, spirit vegan thermal, spirit thermal roll, spirit thermal yazıcı)
Kartuşlu iğneler  (cw needle, soulway, elite, ez, big wasp)
Şablon sıvıları (spirit, electrum, stencil stuff)

Çalıştığımız Markalardan Bazıları

stigma, intenze ink ,eternal ink,world famouse ink, dragonfly, hawk, chayanne, inkjecta, silverback, bullets ,kwadron ,stencil stuff, electrum ,spirit, fk, edge, bloodline, soulway, amen, prodigy, beast, hyper, elite cartridge, big wasp cartridge, soulway cartridge,

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu