edovmemalzemesi.com
Telefonla Sipariş 0090 212 245 8863
Teslimat Şartları

edovmemalzemesi.com siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler. Gün içerisinde saat 13.00’a kadar onaylanan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir.

Siparişler kargoya teslim edildikten sonra Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgerine en geç 2 iş günü, Doğu Anadolu, Güney Doğu, İç Anadolu, Akdeniz ve Kıbrıs’a en geç 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Muhtarlığın yanından girince ikinci sokak vs.)

edovmemalzemesi.com, verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında kapıda nakit ödeme imkanı sunar. Kapıda Nakit Ödeme Mng Kargo ile nakit karşılığı makbuz ile yapılmaktadır. Tam ve eksiksiz teslimat için, lütfen kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz taktirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almak zorunda kalacakınız.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et