edovmemalzemesi.com
Telefonla Sipariş 0090 212 245 8863
Gizlilik Sözleşmesi

Mağazamıza üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak içindikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı 'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.

edovmemalzemesi.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dövme Malzemeleri 

Dövme yapımında ihtiyacınız olan dövme makinaları, dövme iğneleri, dövme boyaları, dövme bakım malzemeleri ve bunların yer aldığı dövme setleri ayrıca piercing malzemeleri, piercing iğneleri ve piercing setleri ve diğer ihtiyaç duyduğunuz dövme çalışma ekipmanları, kalıcı makyaj malzemeleri gibi dövme ve piercing konusundaki ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler için sitemizden hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Aradığınız markalara ve ürünlere ait bilgilere ürün sayfalarımızdan ya da üst alandaki arama kutsundan ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan ancak sitemizde yer almayan markalara ya da ürünlere ait istekleriniz için ya da kafanıza takılan her türlü soru için bize +90 212 245 8863 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Dövme Makinaları ve Dövme Makinası Malzemeleri

Dövme makinaları (Bobinli dövme makinası, motorlu dövme makinası)
Dövme saf malzemeleri (kafa lambası, çizim kalemi, boya potası, bar lastiği, alyan anahtar, boya pota standı, şişeler, şişe poşeti, clipcort poşeti, Makine poşeti, çalışma pedi- suni deri, Makine standı poya standı, yay seti, tutacak koruyucuları, boş şişe)
Dövme iğneleri (white box, soulway, kwadron)
Dövme boyaları (harajuku, eternal ink, bullets, intenze, panthera ink, radiant ink, bloodline,world famouse ink )
Geçici dövme malzemeleri  (geçici dövme sistemleri, flash tattoo, kompresörler, geçici dövme boyaları)
Kalıcı makyaj  (kalıcı makyaj boyaları, çalışma pedi-suni deri, el kalem ve iğnesi, kalıcı makyaj iğneleri, microblading)

Piercing Malzemeleri

Piercing ve salf malzemeleri (punch)
Dövme Bakım ve diğer malzemeler
Dövme bakım ve anestezik kremler  (anestezik kremler, dövme yapım kremi, bakım kremi)
Termal kağıtlar  (spirit thermal, spirit vegan thermal, kores, hekto) Dövme setleri (digital) Uçlar  (steril tek kullanımlık)
Tutacaklar (steril tek kullanımlık grip, kartuşlu iğne gripleri, alüminyum gripler, çelik gripler)
Pedal ve kablolar (clipcort, pedal, clipcord, rca cord,)
Adaptörler (digital)
Termal kağıtlar ve yazıcılar (spirit thermal, spirit freehand, spirit vegan thermal, spirit thermal roll, spirit thermal yazıcı)
Kartuşlu iğneler  (cw needle, soulway, elite, ez, big wasp)
Şablon sıvıları (spirit, electrum, stencil stuff)

Çalıştığımız Markalardan Bazıları

stigma, intenze ink ,eternal ink,world famouse ink, dragonfly, hawk, chayanne, inkjecta, silverback, bullets ,kwadron ,stencil stuff, electrum ,spirit, fk, edge, bloodline, soulway, amen, prodigy, beast, hyper, elite cartridge, big wasp cartridge, soulway cartridge,

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu