edovmemalzemesi.com
Telefonla Sipariş 0090 212 245 8863
Garanti Şartları

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır

Dövme Malzemeleri 

Dövme yapımında ihtiyacınız olan dövme makinaları, dövme iğneleri, dövme boyaları, dövme bakım malzemeleri ve bunların yer aldığı dövme setleri ayrıca piercing malzemeleri, piercing iğneleri ve piercing setleri ve diğer ihtiyaç duyduğunuz dövme çalışma ekipmanları, kalıcı makyaj malzemeleri gibi dövme ve piercing konusundaki ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler için sitemizden hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Aradığınız markalara ve ürünlere ait bilgilere ürün sayfalarımızdan ya da üst alandaki arama kutsundan ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan ancak sitemizde yer almayan markalara ya da ürünlere ait istekleriniz için ya da kafanıza takılan her türlü soru için bize +90 212 245 8863 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Dövme Makinaları ve Dövme Makinası Malzemeleri

Dövme makinaları (Bobinli dövme makinası, motorlu dövme makinası)
Dövme saf malzemeleri (kafa lambası, çizim kalemi, boya potası, bar lastiği, alyan anahtar, boya pota standı, şişeler, şişe poşeti, clipcort poşeti, Makine poşeti, çalışma pedi- suni deri, Makine standı poya standı, yay seti, tutacak koruyucuları, boş şişe)
Dövme iğneleri (white box, soulway, kwadron)
Dövme boyaları (harajuku, eternal ink, bullets, intenze, panthera ink, radiant ink, bloodline,world famouse ink )
Geçici dövme malzemeleri  (geçici dövme sistemleri, flash tattoo, kompresörler, geçici dövme boyaları)
Kalıcı makyaj  (kalıcı makyaj boyaları, çalışma pedi-suni deri, el kalem ve iğnesi, kalıcı makyaj iğneleri, microblading)

Piercing Malzemeleri

Piercing ve salf malzemeleri (punch)
Dövme Bakım ve diğer malzemeler
Dövme bakım ve anestezik kremler  (anestezik kremler, dövme yapım kremi, bakım kremi)
Termal kağıtlar  (spirit thermal, spirit vegan thermal, kores, hekto) Dövme setleri (digital) Uçlar  (steril tek kullanımlık)
Tutacaklar (steril tek kullanımlık grip, kartuşlu iğne gripleri, alüminyum gripler, çelik gripler)
Pedal ve kablolar (clipcort, pedal, clipcord, rca cord,)
Adaptörler (digital)
Termal kağıtlar ve yazıcılar (spirit thermal, spirit freehand, spirit vegan thermal, spirit thermal roll, spirit thermal yazıcı)
Kartuşlu iğneler  (cw needle, soulway, elite, ez, big wasp)
Şablon sıvıları (spirit, electrum, stencil stuff)

Çalıştığımız Markalardan Bazıları

stigma, intenze ink ,eternal ink,world famouse ink, dragonfly, hawk, chayanne, inkjecta, silverback, bullets ,kwadron ,stencil stuff, electrum ,spirit, fk, edge, bloodline, soulway, amen, prodigy, beast, hyper, elite cartridge, big wasp cartridge, soulway cartridge,

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu